| Nauja paskyra
Powered by Core Design
 
 
Kaziuko mugę aplankė „Viešnia iš dangaus“
2017.03.06
Image
 
Traupio kultūros namuose kasmetinė Kaziuko mugė sutraukė nemažą būrį gyventojų. Kas pirko, kas žiopsojo, kas šnekučiavosi ir laukė žadėto traupiečių mėgėjų teatro pasirodymo. 

Vietiniai namudininkai siūlė pintų krepšių, mezginių, medaus gaminių, mergaitės prikepė įvairių saldumynų, greitai buvo išgraibstyti kibinai su žvėriena.  Česnakų augintojas Vytautas siūlė „česnaką vartoti ir ligų nebijoti“ ir įsigyti džiovintų ir konservuotų česnakų. Buvo ir svečių, prekiaujančių šakočiais ir obuoliais. Akį traukė originalūs kraštietės Redos rankų darbo papuošalai iš odos, buvo galima įsigyti ir kvepalų, kurių parduotuvėje nerasi.

Apsiprekinę ir pasišnekučiavę mugės dalyviai stebėjo Traupio mėgėjų teatro spektaklį „Viešnia iš dangaus“. Trys vaidintojos: Elvyra Sakalauskienė, Stefa Krištaponienė ir Genė Balčiūnienė puikiai įkūnijo spektaklio, kuris vertė žiūrovus pasijuokti iš patiklumo, personažus. Scenoje ant stalo, ne praščiau kaip mugėje, puikavosi iš patikliosios Mikasės išvilioti lašiniai, dešros ir kiti gardėsiai.

Skirstydamiesi mugės dalyviai dėkojo  šventės organizatorei ir spektaklio režisierei Janinai Savickienei už geras emocijas ir smagiai praleistą laiką.

 

Image

 

Image

 

Image

 

Image

 

Image

 

Image

 

Image

 

Image

 

Image 

 

Image

 

Image

 

Image

 

Image

 

 

 
< Ankstesnis   Kitas >
 
 
proDESIGN.lt


   
 
 
 
 
 

Copyright © 2020 Traupis.lt