| Nauja paskyra
Powered by Core Design
 
 
Traupio scenoje vaidino „Aukso paukštės“ laureatai
2017.03.25
Image
 
Kovo 24 –osios vakarą Traupio kultūros namų scenoje Anykščių kultūros centro teatras, vadovaujamas režisieriaus Jono Buziliausko, suvaidino Antano Vienuolio kūrinį „Prieblandoje“.

Žiūrovai buvo sužavėti ir gausiam aktorių kolektyvui plojo atsistoję. Traupio kultūros namų meno vadovė Janina Savickienė džiaugėsi, kad po šio spektaklio premjeros Anykščiuose, traupiečiai pirmieji galėjo jį išvysti, bei kad vaidinimas „Prieblandoje“ prieš 60 metų pirmą kartą buvo pastatytas Traupyje. Tuomet ir buvo įkurtas Traupio mėgėjų teatras. Spektaklį stebėjo ir 1966 –iais metais pirmajame „Prieblandos“ pastatyme  vaidinusi traupietė Genovaitė Maneikienė.

Janina Savickienė sveikino režisierių Joną Buziliauską ir jo kolektyvą su gražiu apdovanojimu- nacionalinio kultūros centro teatro nominacija „Aukso paukštė“, o mėgėjų teatro aktorė Rasa Gvozdienė iškepė ir įteikė svečiams saldžiąją „paukštę“.

Traupiečiai, nors ir išlepinti savo mėgėjų teatro pasirodymų, gyrė režisierių Joną Buziliauską už puikų spektaklio pastatymą, aktorius už nepriekaištingą vaidybą, originalias dekoracijas. Per pastaruosius metus Anykščių kultūros centro teatras į Traupį atveža jau trečią spektaklį. Daug pamąstymų traupiečiams paliko ir spektakliai „Margarita“ bei „Emigrantai“.

 

Image

 

Image

 

Image

 

Image

 

Image

 

Image

 

Image

 

Image

 

Paskutinį kartą atnaujinta ( 2017.03.25 )
 
< Ankstesnis   Kitas >
 
 
proDESIGN.lt


   
 
 
 
 
 

Copyright © 2020 Traupis.lt

Notice: Undefined property: joomlaVersion::$URL in /home/trislt/domains/traupis.lt/public_html/includes/footer.php on line 31