| Nauja paskyra
Powered by Core Design
 
 
Projektas „Mūsų namai – Jūsų namai“
2017.10.17

Image 

Traupio bendruomenė aktyviai dalyvauja projektinėje veikloje, rengia ir įgyvendina projektus, kurie padeda gerinti kaimo gyventojų gyvenimo kokybę, skatina bendruomeniškumą, vyresniosios ir jaunesniosios kartos bendravimą, viešųjų erdvių tvarkymą bei aktyvų laisvalaikio leidimą.

Metų eigoje bendruomenė vykdė  projektą „Mūsų namai – Jūsų namai“. Projektui, kurį finansavo Anykščių rajono savivaldybė, buvo skirta 776 eurai. Projekto tikslas: stiprinti Traupio bendruomenę, sudarant sąlygas aktyviai kultūrinei, socialinei ir sportinei veiklai, sutvarkant viešąsias erdves, padarant jas patrauklias vietos gyventojams ir turistams.

Miestelio parke yra  įkurtas lauko treniruoklių kompleksas, vaikų žaidimo aikštelė, miestelio gyventojai prižiūri teritoriją esančią prie bendruomenės namų. Šiems objektams tvarkyti ir prižiūrėti už projekto lėšas buvo įsigyta vejapjovė, karutis, kitas ūkinis inventorius, sutvarkytos viešosios erdvės, įsigyta lauko šiukšliadėžė.

Skatinant gyventojų, ypač vaikų ir  jaunimo, sveiką gyvenseną ir aktyvų bei turiningą poilsį,  surengtos įvairios sportinės varžybos, judrieji žaidimai. Ugdant patriotiškumą ir tapatybės suvokimą, švęsdami valstybės dieną- Mindaugo karūnavimą, traupiečiai įsijungė į akciją „Tautiška giesmė aplink pasaulį. Vaikai su tėvais ir seneliais susikibę už rankų vieningai giedojo Tautišką giesmę ir žiūrėjo vaidybinį istorinį filmą „Knygnešys“.

Gera kaime gyventi, kai bendruomenės nariai aktyvūs ir vieningi, kurdami bendruomenės gerbūvį ir susitelkdami įgyvendinti naudingus  projektus.

Traupio bendruomenės valdybos informacija

 

Image

 

Image

 

Image

 

Image 

Paskutinį kartą atnaujinta ( 2017.10.17 )
 
< Ankstesnis   Kitas >
 
 
proDESIGN.lt


   
 
 
 
 
 

Copyright © 2021 Traupis.lt