| Nauja paskyra
Powered by Core Design
 
 
Metai įprasminti nominacijomis
2017.12.30
Image
 
Besibaigiant metams, traupiečai ir svečiai susirinko prie besikūrenančio židinio į Traupio kultūros namus pabūti kartu, pasidžiaugti nuveiktais darbais, įprasminti bendruomenės veiklą  įteikiant nominacijas.

Seniūnė Daiva Tolušytė pasveikino šventės dalyvius ir pristatė Metų traupiečio vardą pelniusį Tomą Baravyką. Jį slaptu balsavimu rinko visi miestelio ir aplinkinių kaimų gyventojai.

Tomas Baravykas- perspektyvus jaunasis ūkininkas,Traupio bendruomenės renginių rėmėjas ir labdaros teikėjas, pelnęs ne vieną žemdirbystės apdovanojimą, tapęs „Lietuvos kaimo spinduliu 2010“. Tomas ne tik remia bendruomenės renginius, bet ir pats aktyviai dalyvauja ne tik kultūrinėje, bet ir sportinėje veikloje: žaidžia krepšinį, yra Traupio miestelio rinktinės narys, atstovauja sportininkų komandą seniūnijų sporto žaidynėse. Tomas- puikus vyras, tėtis, kaimynas, su kiekvienu randantis bendrą kalbą ir ištiesiantis pagalbos ranką.

Jaunuoju Metų traupiečiu  bendruomenės valdyba išrinko šešiolikmetį Dominyką Kielą. Dominykas – ne tik gerai besimokantis Traupio pagrindinės mokyklos dešimtokas, bet ir aktyvus bendruomenės renginių, meno saviveiklos dalyvis, seniūnijų sporto žaidynių dalyvis, lankantis Anykščių sporto centro krepšinio treniruotes ir  turintis tikslą tapti puikiu krepšininku.

Paskelbtos Metų  nominacijos:


Janinai Savickienei – viską apjungiančios RANKOS, AKYS IR ŠIRDIS

 Metų DOSNUMAS– Gražinai ir Tomui Baravykams bei Meilutei ir Jonui Mincėms- už paramą ir dalyvavimą bendruomenės veikloje

Metų DUETAS Daivai Tolušytei ir Justinai Kizytei – už sinchroninį darbą, rengiant projektus ir įvairius renginius

Metų ATRADIMAS Sigučiui Obelevičiui- už naujo augalo, savaiminės tūbės hibrido atradimą, kuris, galbūt, yra vienintelis pasaulyje

Metų PARODA Ramunei Musteikienei- už stendą „Kalnuotas mūsų kraštas, upeliais išraižytas...“ ir kraštiečių įtraukimą jį rengiant

Metų GROŽIS Stefai Krištaponienei – už nuostabių jurginų ir ąsočių kolekciją

Metų SKONIS - Apolonijai Pašukonienei – už kulinarinius sugebėjimus ir barmenišką aptarnavimą renginiuose

Metų MINTIS - Linai Rakauskienei – už idėjas ir darbą, dalyvaujant bendruomenės ir rajono renginiuose

Metų STIPRUOLIS - Mindaugui Kielai – už bendruomenės garsinimą rajoniniame bendruomenių sambūryje

Pasveikinta Nerija Kairienė – naujoji bendruomenės „Abipus Nevėžio“ pirmininkė, iš kurios tikimasi abipusio bendradarbiavimo.

Nominantams ir visiems šventės dalyviams muzikinius kūrinius skyrė muzikantas Vytautas iš Svedasų. Skambėjo dainos, netrūko nuoširdžių linkėjimų, nuotaikingų žaidimų, geros nuotaikos. Juk ir pasakymas yra, kaip palydėsi Senuosius ir sutiksi Naujuosius, tokie ir visi metai bus. Tad tikėkime, jog ateinantieji bus darbingi, nuotaikingi ir sėkmingi.

Teišsipildo prasmingi Janinos Savickienės palinkėjimai:

Tebūna visų kelių pabaiga – Namai,
Visų naktų pabaiga – Aušra,
Visų neapykantų pabaiga – Meilė,
Visų nesėkmių pabaiga – Viltis!

Traupio bendruomenės projektas "Mes ir apie Mus" įgyvendintas pagal 2017 m. Nevyriausybinių organizacijų ir bendruomeninės veiklos stiprinimo 2017–2019 metų veiksmų plano įgyvendinimo 2.3 priemonę ,,Remti bendruomeninę veiklą savivaldybėse“.

 

 


Image

 

Image

 

Image

 

Image

 

Image

 

Image

 

Image

 

Image

 

Image 

 

Image

 

Image

 

Image

 

Image

 

Image

 

Image

 

Image

 

Image

Nuotraukos M. Mincienės

 

Paskutinį kartą atnaujinta ( 2018.01.02 )
 
< Ankstesnis   Kitas >
 
 
proDESIGN.lt


   
 
 
 
 
 

Copyright © 2020 Traupis.lt