| Nauja paskyra
Powered by Core Design
 
 
Išrinkta nauja bendruomenės pirmininkė
2018.01.21
Image
 
Sausio 21 dieną Traupio bendruomenė sušaukė ataskaitinį – rinkiminį susirinkimą, į kurį susirinko  apie 50 bendruomenės narių.

Janinai Savickienei savo noru pasitraukus iš bendruomenės pirmininkės pareigų, buvo renkamas naujasis bendruomenės pirmininkas ir tvirtinama bendruomenės valdyba.

Traupio bendruomenė, įsikūrusi 2003 m. gyvuoja jau penkioliktuosius metus. Janina Savickienė pristatė visiems praėjusių penkerių metų bendruomenės gyvavimo veiklą: projektinę, kultūrinę, bendruomeninę. Išties nuveikta labai daug, kas atsispindėjo rodomose skaidrėse: įgyvendinta daug gražių projektų, organizuota renginių, atstovauta įvairiose šventėse, dalyvauta bendruomenių  sambūriuose. Pastarajame sambūryje Traupio bendruomenė tapo nugalėtoja.

Janina nuoširdžiai dėkojo visiems už  triūsą bendruomenės labui, įgyvendintas gražias idėjas, atsidavimą, gražų bendradarbiavimą, praleistą prasmingą laiką kartu ir turiningai vykdytą bendruomenės veiklą.   

Renkant naująjį bendruomenės pirmininką kandidatais buvo pasiūlyta: Alytė Obelevičienė, Tomas Baravykas, Gražina Baravykienė, Danutė Kasickienė, Meilutė Mincienė, Ramunė Musteikienė. Visi pasiūlytieji atsisakė būti renkami, išskyrus Alytę Obelevičienę, tad buvo nubalsuota už ją. Alytė pasielgė labai bendruomeniškai, prisiimdama atsakingas pareigas. Ji padėkojo už pasitikėjimą ir pažadėjo kartu su visais dirbti bendruomenės labui.

Bendruomenės valdyba pasikeitė vienu nariu. Ramunei Musteikienei atsisakius narystės bendruomenės valdyboje ir pasiūlius ją atnaujinti, į valdybos narius išrinkta Inga Kielienė.

Patvirtinta bendruomenės valdyba:

Pirmininkė – Alytė Obelevičienė

Finansininkė - Justina Kizytė

Nariai:

Gražina Baravykienė
Vytautas Blauzdys
Daiva  Dailidėnienė
Inga Kielienė
Meilutė Mincienė
Janina Savickienė

Image

 

Image

 

Image

 

Image

Paskutinį kartą atnaujinta ( 2018.01.21 )
 
< Ankstesnis   Kitas >
 
 
proDESIGN.lt


   
 
 
 
 
 

Copyright © 2021 Traupis.lt