| Nauja paskyra
Powered by Core Design
 
 
Ką vadinam Gimtine?
2018.02.08
Image
 
Mažieji Traupio bibliotekos lankytojai džiugiai šventė Lietuvos valstybės šimtmetį. Popietei „Ką vadinam Gimtine“ kruopščiai ruošėsi iš anksto: mokėsi eilėraščių, dainelių, skaitė knygas, norėdami būti šauniausiais skaitytojais ir tapti konkurso „100 knygų – ne riba“ nugalėtojais.

Šventė prabėgo atnešdama daug džiugių akimirkų. Vaikai smalsiai klausėsi bibliotekininkės pasakojimo apie Lietuvos atsiradimą, kurį iliustravo vaikų eilėraščiai ir dainelės apie gimtinę, karžygius, knygnešius. Šventės dalyviai skyrė pačius gražiausius žodžius, linkėjimus, sveikinimus Lietuvai, kuriais papuošė sveikinimų medelį. Medelis pražydo tautiniais žiedais.  Bibliotekininkė džiaugėsi skaitymo konkurso „Šimtas knygų – ne riba“ dalyviais, kurie per metus perskaitė daugiausia knygų. Konkurso nugalėtoja tapo trečiokė Agnė Ramanauskaitė, padėkas ir prizus pelnė Eglė Baravykaitė, Ugnė Trinkūnaitė, Mykolas Jogiela, Giedrius Ramanauskas, Rugilė Morozova, Patricija Bajoriūnaitė, Dominyka Plekavičiūtė. Vaikai džiaugėsi dovanomis ir pažadėjo dar labiau draugauti su knygelėmis.

O koks gi gimtadienis be torto? Už išmoktus gražius eilėraščius, daineles Lietuvai, už meilę ir dėmesį knygutėms, bibliotekininkė visus vaišino jubiliejiniu 100 – mečio tortu.

Ačiū Anykščių Didžiulių viešajai bibliotekai už paruoštas padėkas ir prizus konkurso dalyviams ir nugalėtojams.

 

Image

 

Image

 

Image

 

Image

 

Image

 

Image

 

Image

 

Image

 

Image

 

Image

 

Image

Paskutinį kartą atnaujinta ( 2018.02.08 )
 
< Ankstesnis   Kitas >
 
 
proDESIGN.lt


   
 
 
 
 
 

Copyright © 2019 Traupis.lt

Notice: Undefined property: joomlaVersion::$URL in /home/trislt/domains/traupis.lt/public_html/includes/footer.php on line 31