| Nauja paskyra
Powered by Core Design
 
 
Bibliotekoje rašėme Nacionalinį diktantą
2018.03.02
Image
 
 Traupio biblioteka jau trečius metus iš eilės pakviečia gyventojus, norinčius išbandyti jėgas raštingumo konkurse, rašyti Nacionalinį diktantą. 2016 metais rašė šeši traupiečiai, 2017 metais – net keturiolika, o šį kartą susirinko aštuoni, iš jų - keturi moksleiviai.

Rašėme vienuolio pranciškono, Vilniaus Bernardinų bažnyčios kunigo Juliaus Sasnausko tekstą „Vienkartinumas“. Marijui Žiedui perskaičius tekstą ir  pradėjus diktuoti, rašantieji buvo pasimetę ir išsigandę, kad nespėja rašyti, o pasirodo, tekstas buvo perskaitomas du sykius... Nenumatytos aplinkybės sukėlė šiokį tokį stresą, bet rašymas praėjo gana sklandžiai, visi suspėjo parašyti gana ilgą, bet įdomų tekstą. Anot diktanto dalyvių, gramatika nebuvo sunki, bet skyryba - gana sudėtinga.

 Ačiū tiems, kurie, rašydami diktantą, išreiškė savo pilietiškumą ir, anot konkurso organizatorių, sudalyvavo  tikroje kalbos šventėje, o ne griežtame žinių patikrinime.

 

 Image 

 

Image

 

Image 

Paskutinį kartą atnaujinta ( 2018.03.03 )
 
< Ankstesnis   Kitas >
 
 
proDESIGN.lt


   
 
 
 
 
 

Copyright © 2019 Traupis.lt

Notice: Undefined property: joomlaVersion::$URL in /home/trislt/domains/traupis.lt/public_html/includes/footer.php on line 31