| Nauja paskyra
Powered by Core Design
 
 
Levaniškiuose koncertavo Traupio saviveiklininkai
2018.05.05

 Image

Kaimyniški santykiai lydi Traupio ir Levaniškių bendruomenes. Smagu susitikti bendruose renginiuose, pabendrauti, kartu šventes atšvęsti.

Gegužės 4-osios popietę  Traupio saviveiklininkai su parengta programa vyko į Levaniškių bendruomenės namus. Traupiečius  šiltai pasitiko Levaniškių bendruomenės pirmininkė Nerija Kairienė ir vietiniai gyventojai.  Nerija  prasmingais žodžiais pasveikino Mamas, Močiutes artėjančios Motinos dienos proga, įteikė gėles gimtadienius švenčiantiems Levaniškių bendruomenės nariams broliams Sauliui ir Aloyzui Maskoliūnams ir pakvietė pasinerti į meninę traupiečių programą.

Traupio mėgėjų teatras „Jazminas“ suvaidino teatrines miniatiūras ir parodė spektaklį pagal L. Didžiulienės-Žmonos pjesę „Paskubėjo“. Koncertinius numerius atliko vaikų ir jaunimo tautinių šokių kolektyvas. Programą parengė meno vadovė Janina Savickienė. 

Saviveiklininkai sulaukė daug pagyrų, šypsenų ir dovanų! Ačiū Levaniškių bendruomenei už šiltą priėmimą, aplodismentus, vaišingumą ir malonų bendravimą!

Image

 

Image

 

Image

 

Image

 

Image

 

Image

 

Image

 

Image

 

Image

 

Image

 

Image

 

Image

 

Image

Paskutinį kartą atnaujinta ( 2018.05.05 )
 
< Ankstesnis   Kitas >
 
 
proDESIGN.lt


   
 
 
 
 
 

Copyright © 2020 Traupis.lt