| Nauja paskyra
Powered by Core Design
 
 
Moksleiviai pasitinka atostogas
2018.06.15
Image
 
Baigėsi dar vieni mokslo metai. Nors ir prailginti, bet pagaliau užbaigti. Atnešę ir pasiekimų džiaugsmo, ir mokymosi nerimo. Pagaliau galėsime mėgautis vasaros malonumais.

Traupio pagrindinės mokyklos mokslo metų užbaigimo šventė prabėgo prasmingai ir jaudinančiai. Gražią ir nuotaikingą programą, užvedę visus linksmu šokiu, parengė devintokai kartu su auklėtoja Olga Paškevičiene. Daug gražių žodžių ir palinkėjimų buvo išsakyta mokyklą paliekantiems dešimtokams: Gretai Kizytei, Dominykui Kielai, Tomui Bartaševičiui ir Aidui Ramanauskui.

Įteikta daug padėkų įvairių konkursų, olimpiadų laimėtojams. Jais džiaugėsi ir sveikino mokyklos direktorė Janina Palikevičienė. Pagrindinis prizas- stiklinis obuolys už geriausius akademinius pasiekimus įteiktas aštuntokei Indrei Musteikytei. Apdovanoti sportininkai Miglė Mincytė ir Dominykas Kiela. Paskelbtas geriausiai besimokančių 5 – 10 klasių mokinių dešimtukas, kuriems įteiktos direktorės padėkos ir dovanojama vasaros kelionė prie jūros ir į Klaipėdos delfinariumą:

1. Indrė Musteikytė
2. Miglė Mincytė
3. Vaidas Kalibatas
4. Domantas Švedas
5. Jovita Kalibataitė
6. Karolina Kabošytė
7. Simas Šimkus
8. Aivaras Keraitis
9. Medeina Burbulytė
10. Aušra Ramanauskaitė

Mokyklos stropuolių laukė dar vienas malonus siurprizas- piniginiai prizai, kuriuos įsteigė Gražina ir Tomas Baravykai. Juos pelnė geriausiai besimokančiųjų trejetukas. Pradinukų tarpe pirmąją vietą laimėjo Eglė Baravykaitė, antrąją- Justina Petrikonytė, trečiąją – Ugnė Trinkūnaitė, vyresniųjų: Indrė, Miglė ir Vaidas. Vaikai be galo džiaugėsi, galėsiantys juos išleisti vasaros malonumams.

AČIŪ Gražinai ir Tomui už geriausiai besimokančių paskatinimą.

Visiems linkime prasmingos, turiningos, saulėtos vasaros!

 

Image

 

Image

 

Image 

 

Image 

 

Image 

 

Image

 

Image

 

Image

 

Image

 

Image

 

Image

 

Image

 

Image

 

 

Paskutinį kartą atnaujinta ( 2018.06.24 )
 
< Ankstesnis   Kitas >
 
 
proDESIGN.lt


   
 
 
 
 
 

Copyright © 2021 Traupis.lt