| Nauja paskyra
Powered by Core Design
 
 
Kaziuko mugė prabudino Traupio varles
2009.03.02
 Image
 
 
 Visus, visus- jaunus ir senus, didelius ir mažus, ratuotus, batuotus, su dešrom ir su sūriais, su pyragais ir riestainiais kultūros namų darbuotojai Janina Savickienė ir Antanas Grimža pakvietė į jau penktus metus rengiamą Kaziuko mugę Traupio pagrindinėje mokykloje.


 Siūlančių pirkti namudininkų prekių asortimentas buvo išties nemažas : bitininkai Vytautas Bražinskas, Vidas Abraškevičius siūlė pirkti auksinio medaus, natūralaus vaško kvepiančių žvakių, Virgilijus Noreika pripynęs krepšių viliojo įvairios formos pintinėmis, Laima Kaminskienė prinėrusi įvairių papuošalų pritraukė pirkėjas moteris, Petro Šileikos išdrožtus kirvakočius išgraibstė bematant, o jau sūrių, prislėgtų traupiečių moterų, gausybė...
Moksleiviai siūlė pirkti savo rankomis gamintus darbelius, tiek pačių, tiek mamų ir močiučių keptus pyragus, riestainius ir kitus gardumynus.
 

Image


 Image


 Image


 Image


   

 Kas atėjo pirkti, tikrai rado prekę pagal savo norus, o kas atėjo gerai praleisti laiką, pažiūrėti koncertinės programos – taipogi išėjo patenkinti. Gausiai susirinkusi publika, tarp kurių galėjome išvysti ir mūsų miestelio gyventoją gerb.rajono merą S.Obelevičių su šeima, negailėjo aplodismentų šv.Martyno sodybos vaikučiams, mažajai Paulinai, kuriems parengti koncertinę programą padėjo muzikos mokytoja Janina Čerkauskienė.
 

Image
 

Image
 

Varles“prabudino“ šeštokės Kamilė, Rugilė ir Karolina.Jų miklių rankų dėka dainavo ir šoko Elenos Barauskienės sukurta lėlė – varlė. Juk ko ne ko, o varlių Traupyje, įrengus varliagyvių nerštavietę, apstu...
 

Image

Didžiausio publikos susižavėjimo ir aplodismentų susilaukė profesionalių pramoginių šokėjų vaikučių pora – Karolina Krivičiūtė ir Domantas Aukštuolis. Jie gyvena ir šokio meno mokosi Panevėžyje, o atvažiavę pas senelius į Traupį, neatsisako sudalyvauti meninėje programoje.
 

Image
 

Image
 

Tik gaila, kad šventės „kaltininkai“ dalyvavo tik du : Kazimieras Terminskas ir Kazimieras Tamošaitis.Nepaisant to, mugė įvyko ir „prabudinę“ varles traupiečiai sulaukė ilgai laukto pavasario.

 

Ramunė Musteikienė

Paskutinį kartą atnaujinta ( 2009.03.02 )
 
< Ankstesnis   Kitas >
 
 
proDESIGN.lt


   
 
 
 
 
 

Copyright © 2020 Traupis.lt