| Nauja paskyra
Powered by Core Design
 
 
Tomui Baravykui įteiktas Šimtmečio anykštėno ženklas
2018.07.17
Image
 
Liepos 16 dienos vakarą prie Puntuko akmens vyko renginys, skirtas S. Dariaus ir S. Girėno skrydžio per Atlantą 85 – čiui paminėti  „Atmintis gyva“. Renginio metu 12-kai  anykštėnų, nusipelniusių savo kraštui, buvo įteikti  Šimtmečio anykštėno ženklai.

Šį apdovanojimą rajono meras K. Tubis įteikė ir traupiečiui Tomui Baravykui.

Tomas Baravykas- perspektyvus jaunasis ūkininkas, Traupio bendruomenės renginių rėmėjas ir labdaros teikėjas, remia Anykščių vaikų ir jaunimo užimtumo centrą, „Rotary“ klubo narys, bendruomenės veiklų iniciatorius, pelnęs ne vieną žemdirbystės apdovanojimą, sukūręs ne vieną darbo vietą, aktyvus Ūkininkų sąjungos Anykščių skyriaus narys. Jis turi "Žaliąjį diplomą" – teisę rengti moksleivių žemdirbystės praktikas savo ūkyje. Tomas ne tik remia bendruomenės renginius, bet ir pats aktyviai dalyvauja ne tik kultūrinėje, bet ir sportinėje veikloje: žaidžia krepšinį, yra Traupio miestelio rinktinės narys, atstovauja sportininkų komandą seniūnijų sporto žaidynėse. Tomas- puikus vyras, tėtis, kaimynas, su kiekvienu randantis bendrą kalbą ir ištiesiantis pagalbos ranką. Ir tuo pelnė žmonių pasitikėjimą bei pagarbą ir buvo išrinktas „Metų Traupiečiu 2017“.

Į renginį pasveikinti Šimtmečio anykštėną Tomą Baravyką atvyko ir Traupio seniūnė D. Tolušytė, bendruomenės atstovai, artimieji.

Metų eigoje bus apdovanoti 100 anykštėnų, nusipelniusių Anykščių kraštui.

 

Image

 

Image

 

Image

 

Image

 

Image

 

Image

 

Image 

 

Paskutinį kartą atnaujinta ( 2018.07.17 )
 
< Ankstesnis   Kitas >
 
 
proDESIGN.lt


   
 
 
 
 
 

Copyright © 2019 Traupis.lt

Notice: Undefined property: joomlaVersion::$URL in /home/trislt/domains/traupis.lt/public_html/includes/footer.php on line 31