| Nauja paskyra
Powered by Core Design
 
 
Prie kiekvieno iš mūsų sustoja Rugsėjis
2018.09.03
Image
 
Palengva, nejučia
Su rudens spalva ir rudenio vėjais,
Žolynų gyvybę vėsa palytėjęs,
Su astrų kvapu ir gervių klyksmu
Prie kiekvieno iš mūsų sustoja
RUGSĖJIS...

 
Iš nerūpestingos vasaros dar žydintis, bet jau susimąstęs  Rugsėjis sugrąžino visus į klases, dovanodamas gražią ir prasmingą Mokslo ir žinių šventę.

Traupio pagrindinėje mokykloje šventė prasidėjo skambiu mokyklinio varpelio skambėjimu ir Lietuvos valstybės himno giedojimu.

Visus susirinkusius pasveikino mokyklos direktorė Janina Palikevičienė. „Kokie gi mes pasitinkam šį Rugsėjį? Mokyklą lankys keturios dešimtys 1 – 10 klasių mokinių ir 7 ikimokyklinės ir priešmokyklinės ugdymo  grupės vaikai.  Juos mokys 19 mokytojų“ - kalbėjo direktorė. Ji pasidžiaugė mokyklos stiprybėmis: edukacinių erdvių integravimu ugdymui, dalyvavimu projektuose, vienintele rajone 3 D klase, naujuoju Švietimo ministerijos skirtu geltonuoju autobusiuku.

Į šventę atvyko ir Anykščių švietimo skyriaus vyriausioji specialistė Zita Vilkončienė. Ji  linkėjo visiems sėkmingų mokslo metų ir dovanomis pasitiko vienintelį pirmokėlį – Giedrių. Savo mokinuką taip pat sveikino jo mokytoja Daiva Dailidėnienė. Giedriukas atsilygino nuoširdžiu eilėraščiu.

Šventės organizatoriai devintokai, kartu su aukėtoja Rasa Burbiene, sukūrė jaukią ir nuotaikingą šventę. Pradinukai buvo pakviesti paleisti į dangų balionus su savo svajonėmis. Kiek buvo džiaugsmo, stebint kaip svajonės kyla aukšai virš debesų. Linksmai nuteikė  Indrės ir Miglės klausimai mokytojams. Jiems teko prisiminti keisčiausias mokinių išdaigas ar dažniausiai pasitaikančius pasiteisinimus dėl nepadarytų namų darbų... Dešimtokams palinkėta  drąsiai žengti į priekį ir įgyvendinti savo siekius bei svajones Mokytojams buvo skirti gražiausi žodžiai ir gėlių žiedai. Dainelėmis šventės dalyvius linksmino pradinukai, paruošti muzikos mokytojos I. Spundzevičienės.
 
Po pietų šventė tęsėsi Anykščių miesto parke, kur  vyko neformalaus ugdymo mugė. Šventėje koncertavo Traupio  pagrindinės mokyklos mokinių mišrus ansamblis, madų studijos dalyviai  pristatė  avangardinę eko drabužių kolekciją, kurią rengė kartu su dailės mokytoja  I. Aleknavičiene.
 
Linksmai įžengę į Rugsėjį, pasinersim į mokslo ir žinių pasaulį. Tebus jis kupinas ieškojimų ir atradimų!
 
Image
 
Image
 
 
Image
 
 
Image
 
 
Image
 
 
Image
 
 
Image
 
 
Image
 
 
Image
 
 
Image
 
 
Image
 
 
Image
 
 
Image
 
 
Image
 
 
Image
Paskutinį kartą atnaujinta ( 2018.09.04 )
 
< Ankstesnis   Kitas >
 
 
proDESIGN.lt


   
 
 
 
 
 

Copyright © 2020 Traupis.lt