| Nauja paskyra
Powered by Core Design
 
 
Vasara su knyga
2018.09.20
Image
 
Traupio biblioteka  prisijungė prie Lietuvos apskričių viešųjų bibliotekų vykdytos skaitymo skatinimo iniciatyvos „Vasara su knyga“. Viskas, ką reikėjo padaryti, tai perskaityti per vasarą 5 knygas ir atsakyti į 5 klausimus. 

Rugsėjo 19 dieną  į biblioteką susirinko skaitymo iššūkio nugalėtojai, įveikę užduotis perskaityti knygą apie Lietuvą; draugo rekomenduotą knygą; knygą, kurioje minima profesija; savo gimimo metais parašytą knygą, ir knygą apie atostogas. Traupiečiams tai nebuvo didelis iššūkis, jie perskaitė  žymiai daugiau. Naudinga ir įdomu buvo tai, kad vykdant užduotį perskaityti savo gimimo metais parašytą knygą iš naujo buvo atrastos puikioss knygos: P. Orintaitės „Erelių kuorai“, A. Vaičiulaičio „Valentina“, J. D. Selindžerio „Rugiuose prie bedugnės“ ir kitos.

Paskatinamasis prizas – gertuvė „Vasara su knyga“ burtų keliu atiteko vyriausiai varžytuvių dalyvei – Palmirai. Visiems knygų mylėtojams  įteikti nugalėtojų diplomai.  Bibliotekininkė šiai progai iškepė tortą, skaitytojai vaišinosi  žolelių arbata, dalijosi įspūdžiais apie vasaros skaitymus, aptarė mėgstamas knygas, pasakojo nuotaikingas istorijas. 

Ačiū visiems vasaros skaitymo iššūkio dalyviams. Tegu ilgi rudens vakarai bus šilti ir jaukūs su knyga!

 

Image 

 

Image

 

Image

 

Image

 

Image 

Paskutinį kartą atnaujinta ( 2018.09.20 )
 
< Ankstesnis   Kitas >
 
 
proDESIGN.lt


   
 
 
 
 
 

Copyright © 2019 Traupis.lt

Notice: Undefined property: joomlaVersion::$URL in /home/trislt/domains/traupis.lt/public_html/includes/footer.php on line 31