| Nauja paskyra
Powered by Core Design
 
 
Turtinga Mykolinių šventė
2018.10.01
Image
 
Saulėtą rugsėjo 29 –osios rytą  Traupio kultūros namų prieigose  išsirikiavo „žydintys“ batai ir bateliai,  kviečiantys visus į Mykolinių šventę.  Į renginį susirinko ne tik  traupiečiai, atvyko  svečiai iš Kurklių ir Šventupės (Ukmergės r.). Jungtinė traupiečių ir svečių programa  atnešė daug juoko ir  smagaus pasibuvimo. 

Įeinančius į kultūros namus pasitiko rudeninių puokščių ir darbų paroda, kuri vertė stabtelėti ir grožėtis spalvomis ir  formomis. Su darbų pabaigtuvėmis sveikino ir gerai praleisti laiką pakvietė Traupio seniūnė Daiva Tolušytė, švente džiaugėsi  rajono vicemeras Sigutis Obelevičius.

Šventinę programą  linksmomis dainelėmis pradėjo  Eglė Baravykaitė. Į  renginį užsukęs „Dėdė Derlius“ su palyda pristatė svarbiausią rudens dovaną  - Duoną, kuria, savo tėvelių išauginta, visus vaišino ūkininkaitė Eglė. Dėdės „Derliaus“ palyda visus apdalijo įvairiomis rudens gėrybėmis.

Tarp svečių  mėgėjų teatro „Jazminas“ artistai suskubo ieškoti jaunikio  Juzei iš spektaklio „Paskubėjo“. Smagiai pasijuokę ir įteikę dovanėlę mažajam varduvininkui Mykoliukui, visi džiaugėsi  saviveiklininkų iš Kurklių ir Šventupės jungtine programa, kurioje persipynė muzika, šokiai, poezija, teatriniai vaizdeliai, mįslės, pasakojimai, pašmaikštavimai. Ir ko tik nebuvo. Visi juokėsi iki ašarų ir dalijo aplodismentus.

Rudens gėrybių aukcione buvo parduotos ne tik įpastinės derliaus prekės, bet ir  „duona, kurios nereikia kepti“, „stebuklingo meilės medžio žiedai“ , „vaisiai, apsaugantys nuo piktosios dvasios“ ir kitos reikalingos prekės.  Ūkininkai G. ir T. Baravykai paruošė  įvairių augalininkystės kultūrų  atpažinimo egzaminą. Reikėjo atpažinti net  14- kos rūšių sėklas ir grūdus, kuriuos visi bandė liesti, uostyti, kai kurie netgi ragavo. Nugalėtoja tapo geriausiai visas kultūras pažinojusi Stefa.

Svečiai nepraleido progos susipažinti su garsiuoju botanikos sodu, kurio takais vedė S. Obelevičius. Labai gardi buvo šauniosios gaspadinės Apolonijos išvirta košė ir arbata.

Šventės režisierė J. Savickienė ir Kurklių kultūros namų vadovė G. Steponėnienė džiaugėsi ilgamete draugyste ir bendradarbiavimu. Turtinga ir įvairiapusė Mykolinių programa, subūrusi trijų  kolektyvų  išmonę ir kūrybiškumą,  visus sužavėjo ir  paliko nepakartojamus įspūdžius.

Ačiū rėmėjams - Gražinai ir Tomui Baravykams.

 

Image

 

Image

 

Image 

 

Image

 

Image

 

Image 

 

Image

 

Image

 

Image

 

Image

 

Image

 

Image

 

Image

 

Image

 

Image

 

Image

 

Image

 

Image

 

 

Paskutinį kartą atnaujinta ( 2018.10.02 )
 
< Ankstesnis   Kitas >
 
 
proDESIGN.lt


   
 
 
 
 
 

Copyright © 2020 Traupis.lt