| Nauja paskyra
Powered by Core Design
 
 
Levaniškiečius sužavėjo Biržų kraštas
2018.10.16
Image
 

Levaniškių bendruomenės valdyba  suorganizavo kaimo gyventojams turiningą ir smagią pažintinę kelionę aplankant Biržų krašto įžymybes. Apie tai socialiniame tinkle "Facebook" įspūdžiais dalijasi bendruomenės pirmininkė Nerija Kairienė:

“Šiltą ir saulėtą šeštadienio dieną 34 bendruomenės nariai ir svečiai lankė Biržų kraštą. Biržų pilyje dalyvavome programoje "A biržiečė vaišin dainuodamūs". Ragavome biržietiškų vaišių ir alaus, dainavome ir šokome. Sužinojome kas tai yra "zenkiai". Pasirodo ir mūsų kompanijoje jų buvo.

Skaniai papietavę kavinėje, toliau tęsėme kelionę. Kirkilų karstinių ežerėlių teritorijoje kopėme į 32 metrų aukščio apžvalgos bokštą, aplankėme lapės olą, karvės olą, galiausiai užsukome pas mielą močiutę Jaronytę, kuri pati  kastuvo pagalba išsikasė tvenkinius prie savo sodybos. Močiutė labai prašė jos nepamiršti ir aplankyti ją ateityje.

Autobuso vairuotoja buvo labai linksma ir maloni moteris. Vyrai, atsidėkodami, ją net ant rankų iškėlė. Kitos kelionės metu mes būtinai prašysime autobuso su šia šaunia vairuotoja.”
 
 
Image
 
 
Image
 
 
Image
 
 
Image
 
 
Image
 
 
Image
 
 
Image
 
Paskutinį kartą atnaujinta ( 2018.10.16 )
 
< Ankstesnis   Kitas >
 
 
proDESIGN.lt


   
 
 
 
 
 

Copyright © 2020 Traupis.lt