| Nauja paskyra
Powered by Core Design
 
 
Nenutrūkstami ryšiai su gimtine
2018.10.22

 Image

Spalio 20 d. biblioteka sulaukė garbių lankytojų. Su dovanomis apsilankė kraštietė iš Vičiūnų Danutė Stankelytė- Šulcienė. Ji iš Kauno atvyko kartu su 90 –metį perkopusia seserimi ir sūnėnu. Viešnia bibliotekai dovanojo Dainoros Urbonienės knygą „Sibiras vaiko akimis“.

Ši knyga - tai pasakojimas apie autorės tėvų, Tarpukario Lietuvos mokytojų, 1941 m. birželio 14 d. tremtinių, šeimos likimą, tėčio ir brolio mirtį, jos ir mamos vargą Sibire. Knygos autorė - politikės Rasos Juknevičienės mama, kuri būdama devynerių metų į nežinią buvo išvežta iš tėvų namų Raguvoje, Panevėžio r.,kur mokytojais dirbo jos tėvai. Ačiū viešniai už dovanotą knygą, kuri tikrai bus populiari bibliotekos skaitytojų tarpe.

Malonu, kad kraštietę jungia nenutrūkstamos meilės gimtinei gijos, kurios  kiekvienais metais atveda į gimtinę susitikti su kraštiečiais, aplankyti gimtąsias vietas, pagerbti Vičiūnų kaimo kryžius.

 Danutė Stankelytė – Šulcienė 2011 m. yra išleidusi ir dovanojusi bibliotekai eilėraščių knygą „Lietuva, tu buvai tokia“, skirtą gimtiesiems Vičiūnams.

 

Image

 

Image

 

 

Paskutinį kartą atnaujinta ( 2018.10.22 )
 
< Ankstesnis   Kitas >
 
 
proDESIGN.lt


   
 
 
 
 
 

Copyright © 2021 Traupis.lt