| Nauja paskyra
Powered by Core Design
 
 
Smagi rudens šventė Levaniškiuose
2018.10.22
Image
 
Spalio 21 osios šeštadienį auksiniais lapais nubarstytais takais levaniškiečiai ir svečiai skubėjo į bendruomenės namus. Šventės dalyvius pasitiko nuotaikingos ir kūrybingos rudeninės dekoracijos. Sugužėję į vidų, visi gėrėjosi rudeninėmis puokštėmis ir stenduose įamžintomis šimtmečio akimirkomis. 

Bendruomenės pirmininkė Nerija Kairienė pasveikino visus su rudens darbų pabaigtuvėmis ir priminė, kad vasarą  bendruomenės  komisija lankė levaniškiečių sodybas ir rinko pačias gražiausias. Komisijos pirmininkas Aloyzas bei dvi žavios  asistentės Ieva ir Viktorija įteikė padėkas ir auksinius obuolius sodybų šeimininkams. Rodomose skaidrėse pasigrožėjome išpuoselėtais sodybų kampeliais, žiedų gausa. Vėliau buvo apdovanoti ir rudeninių puokščių bei kompozicijų kūrėjai saldžiomis dovanėlėmis, bei pieštukais ir tušinukais su Lietuvos šimtmečio simbolika. Na ir galiausiai į sceną pakilo svečiai iš Ukmergės - kapela PROVINCIJA. Buvom įsukti į bendrą šokį bei dainą,  ypač visus sužavėjo jaunasis atlikėjas Ruslanas.

Pasilinksminę ragavome kvapnią ir gardžią šaunių bendruomenės gaspadinių virtą košę. Nepastebimai ir smagiai prabėgo šventės laikas. Ačiū Staselei Šeštokienei už ypatingas ir mielas dovanas. Dėkoju  šventės organizatoriams ir rengėjams Nerijai, Linai, Vandai, Jolitai, Antanui, Justei, Nerijui, Mindaugui ir visiems levaniškiečiams, kurie puoselėja savo gyvenamąją aplinką ir randa laiko susibėgti draugėn. Smagu, kad bendruomenei nestinga aktyvumo ir išradingumo, noro susitelkti ir įgyvendinti gražius sumanymus.

Daiva Tolušytė

Image

 

Image

 

Image

 

Image

 

Image

 

Image

 

Image

 

Image

 

Image

 

Image

 

Image

 

Image

 

Image

 

Image

 

Image

 

Image

 

Image

 

Image

 

Image

 

Image

 

Image

 

Image

 

Image

 

 

Paskutinį kartą atnaujinta ( 2018.10.22 )
 
< Ankstesnis   Kitas >
 
 
proDESIGN.lt


   
 
 
 
 
 

Copyright © 2020 Traupis.lt