| Nauja paskyra
Powered by Core Design
 
 
Išrinkti Metų traupiečiai
2018.12.01
Image
 
Paskutinį  rudens vakarą, prieš pasineriant į Advento ramybę, traupiečiai ir svečiai  susirinko į kultūros namus, kur vyko bendruomenės organizuotas renginys „Sunkiai padirbėjus, smagu pailsėti“.

Renginį pradėjo bendruomenės pirmininkė Alytė Obelevičienė. Demonstruodama skaidres, ji pasidžiaugė laimėjimais, pristatė bendruomenės vykdytus projektus, parodė filmuotą medžiagą apie Traupyje vykusį bendruomenių sambūrį. 

Reikšmingiausias šventės akcentas – Metų traupiečio ir Metų jaunojo traupiečio paskelbimas. Metų traupietį gyventojai rinko slaptu balsavimu, o jaunąjį traupietį išrinko bendruomenės valdyba. A. Obelevičienė „Metų traupiete 2018“ paskelbė Daivą Tolušytę, o „Metų jaunąją traupiete 2018“ - Gretą Armonavičiūtę.

Kuo gi nusipelnė šios nominantės, kurioms buvo skirti sveikinimai, aplodismentai ir Metų traupiečio apdovanojimai- stiklinės statulėlės?

 Traupio seniūnė Daiva Tolušytė - ne tik puiki vadovė, kurios darbą Anykščių savivaldybės administracija įvertina puikiai. Daiva-  Traupio  kultūrinės veiklos kurstytoja, įvairių projektų organizatorė, gerų idėjų skleidėja ir puoselėtoja, aukojanti savo laisvalaikį kultūrinei ir bendruomeninei veiklai. Daug kas stebisi ir neslepia susižavėjimo, matydami seniūnę šokant „Sirtakį“ ir kitus šokius kartu su Traupio šokių kolektyvu „Tėkmė“, vaidinant „Jazmino“ pastatytuose spektakliuose ar įkūnijant pasakų personažus spektakliuose vaikams. Daiva Tolušytė-   visada su šypsena, deganti  kūrybiškumo ugnele, užkrečianti  kitus gražiems darbams.

Greta Armonavičiūtė- Prekerienė – studentė, buvusi geriausia Traupio pagrindinės mokyklos mokinė. Jos iniciatyva ir kūrybiškumas  praturtina traupiečių rengiamas šventes. Gražūs Gretos sumanymai -žiūrėti kiną po atviru dangumi, organizuoti veiklas „Vaikų kiemelyje“, su draugais nupinti  floristinį kilimą, suteikia šventėms išskirtinumo. Greta talkina pravedant sportines varžybas, dalijasi švenčių organizavimo idėjomis.

Kadangi bendruomenė kvietė smagiai pailsėti, tai to smagumo tikrai netrūko. Su dainomis, muzika, šokiais, žaidimais linksmai prabėgo vakaras. Ačiū muzikantui Nerijui už sukurtą puikią nuotaiką!

Image

 

Image

 

Image

 

Image

 

Image

 

Image

 

Image

 

Image

 

Image

 

Image 

 

 

 

 

Paskutinį kartą atnaujinta ( 2018.12.03 )
 
< Ankstesnis   Kitas >
 
 
proDESIGN.lt


   
 
 
 
 
 

Copyright © 2020 Traupis.lt