| Nauja paskyra
Powered by Core Design
 
 
Bibliotekos bičiulių šventėje
2018.12.10
Image
 
Gruodžio 6 d. Anykščių L. ir S. Didžiulių viešojoje bibliotekoje vyko padėkos vakaras, kurio metu, pažymint Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmetį, apdovanoti šimtas aktyviausiai skaitančių bibliotekos bičiulių. Tarp jų-  ir Traupio bibliotekos skaitytojos Palmira Šapelienė ir Dalia Širmenienė.

Palmira ir Dalia – ilgametės Traupio bibliotekos skaitytojos. Kiekvieną dieną jos apsilanko bibliotekoje skaityti laikraščių, žurnalų, o knyga joms – neatsiejama gyvenimo dalis.

Palmira prisimena save skaitančią nuo pat bibliotekos įsikūrimo pradžios. Apie 1960 m.  biblioteka buvo įsikūrusi Gutauskų – Juzėnų gyvenamajame name, kuriame Palmira nuomojo kambarėlį, tad knygų nereikėjo toli ieškoti. Palmira prisimena tuomet bibliotekininke dirbusią Genovaitę Valiukaitę- Šapolienę ir jaukią bibliotekėlę, kurioje buvo malonu lankytis. Šiuo metu Palmira leidžia dienas viena, tad   knyga jai - geriausias būdas išsklaidyti vienatvę.

Dalia bibliotekoje skaito daugiau nei  tris dešimtmečius. Ji pati kurį laiką yra dirbusi bibliotekoje ir pamėgusi knygas ir skaitymą. Dalia džiaugiasi, kad jai išėjimas kiekvieną dieną į biblioteką  -  pramoga ir prasmingai praleistas laikas. O knygų skaitymas, kaip ji pati sako, plečia akiratį ir suteikia galimybę  įvairiomis temomis diskutuoti su anūkais, kuriems irgi yra įskiepijusi meilę skaitymui.

Bibliotekos bičiulių vakare šimtmečio skaitytojams padėkas ir simbolines molines pelėdas įteikė bibliotekos direktorius Romas Kutka. Koncertą skyrė trijų jaunų muzikantų grupė „Smetonos ūsai“ . Grupė atliko praėjusio šimtmečio pradžioje skambėjusias melodijas: polkas, valsus, fokstrotus ir figūrinius šokius, kuriuos susirinkę svečiai galėjo sušokti ir patys. Ponia Dalia irgi smagai šoko, ir kartu su Palmira parsivežė namo kuo  smagiausius  įspūdžius.

 

Image

 

Image

 

Image

 

Image

 

Image

 

Image

 

Image 

Paskutinį kartą atnaujinta ( 2018.12.10 )
 
< Ankstesnis   Kitas >
 
 
proDESIGN.lt


   
 
 
 
 
 

Copyright © 2020 Traupis.lt