| Nauja paskyra
Powered by Core Design
 
 
Šventinis vakaras „Nekasdieniška kasdienybė“
2018.12.30
Image
 
Gruodžio 29-osios vakarą Traupio kultūros namai sukvietė visus scenos žmones: šokėjus, dainininkus, artistus, muzikantus, žiūrovus į Naujametinį vakarą „Nekasdieniška kasdienybė“.

Atvyko ponų kostiumais pasidabinę svečiai – Ukmergės rajono, Šventupės miestelio romansinių dainų kolektyvas „Šventerečius“, vadovaujamas Kazimiero Šermukšnio.  Ansamblio moterys, įsikūnijusios į  kilmingas aplinkinių dvarų ponias, lipo ant scenos viena už kitą gražesnės,  puošniomis suknelėmis, skrybėlėmis, šukuosenomis, orios ir besišypsančios.

Penkiolikos  atlikėjų kolektyvas dovanojo traupiečiams nuotaikingą teatralizuotą programą, atspindinčią  Komarų dvaro istoriją su jo ponais Liudvika ir Mykolu Komarais. Klausėmės romansinių dainų, poezijos, šmaikščių dvaro istorijų, subtilaus humoro. Kolektyvas žavėjo paslaptimi, savitu atlikimu, sukurta romantine nuotaika ir sulaukė gausių ovacijų.

Meno vadovė Janina Savickienė pagerbė visus buvusius ir esamus saviveiklininkus. Demonstruodama kultūrinio gyvenimo  nuotraukas, ji  kiekvienam scenos mylėtojui skyrė išskirtinius žodžius, dalijosi prisiminimais. Visi įsiamžino meno vadovės sumanytoje saviveiklininkų „sienelėje“, pasirašydami prie sau tinkamos kategorijos  „ Aš – šokėjas, „Aš – artistas“, „Aš – muzikantas“, „Aš – dainininkas“.  Dėkingumą ilgametei vadovei išreiškė ir saviveiklininkai, už jos skleidžiamą  kultūrinę šviesą dovanodami žydintį žibintą.

Renginių organizatorė Janina Čerkauskienė pasveikino visus susirinkusius su artėjančiais Naujaisiais metais, dėkojo „Šventerečiui“ už nepakartojamą programą. Svečiai džiaugėsi šiltu priėmimu, ansamblio atlikėja poetė Genoefa Povilavičienė dovanojo bibliotekai savo poezijos knygas.

Pakėlę šampano taures visi dalijosi šypsenomis, palinkėjimais. Smagu buvo paklausyti  traupiečių pasisakymų apie sceninį gyvenimą ir išgirsti Šventupės saviveiklininkų  pasakojamas istorijas, nutikimus, komiškas situacijas iš kultūrinių pasirodymų ir gastrolių. Iškalbingumo svečiams vertėjo pavydėti, tad vakaras prabėgo linksmai ir betarpiškai bendraujant.

Pabaigai- Janinos Savickienės palinkėjimas:

Tebūna visų kelių pabaiga – NAMAI,
Visų naktų pabaiga – AUŠRA
Visų neapykantų pabaiga – MEILĖ
Visų nesėkmių pabaiga – VILTIS,
O visų kasdienių dienų pradžia ir pabaiga-
DAINA, ŠOKIS, TEATRAS,  MUZIKA!

SU NAUJAISIAIS METAIS!

 

Image 

 

Image 

 

Image 

 

Image 

 

Image 

 

Image 

 

Image 

 

Image 

 

Image 

 

Image 

 

Image 

 

Image 

 

Image 

 

 

Paskutinį kartą atnaujinta ( 2018.12.30 )
 
< Ankstesnis   Kitas >
 
 
proDESIGN.lt


   
 
 
 
 
 

Copyright © 2021 Traupis.lt