| Nauja paskyra
Powered by Core Design
 
 
Mažais žingsneliais link knygelės
2019.01.10
Image
 
Sausio 10 –osios  rytmetį į biblioteką sugužėjo Traupio pagrindinės mokyklos ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo grupės vaikai kartu su mokytoja Gražina. Bibliotekininkė Ramunė vedė netradicinę pamokėlę „Mažais žingsneliais link knygelės“.

Mažieji bibliotekos lankytojai susipažino su biblioteka, joje esančiomis knygelėmis, skaitymo taisyklėmis ir knygų įdomybėmis: išvydo didžiausią ir mažiausią bibliotekos knygas, vartė  grojančias, žaidimų, interaktyvias, knygas su 3 D vaizdu. Labiausiai vaikus suintrigavo interaktyvi  S. Paltanavičiaus knyga „Gamtos metų ratas“ su papildyta realybe. Išmaniojo telefono pagalba knygoje vaikai išvydo garsus ir atgyjančius personažus: antytes, žaltį, voverę, briedį, augalus.

Susipažinę su netradicinėmis knygelėmis, vaikai klausėsi bibliotekininkės pasakojimo iš ko gi susideda knyga? Mažieji ir patys daug žinojo, kad knygelė turi savo drabužį – viršelius, kad paveikslėliai vadinami iliustracijomis, kad kiekviena knygelė turi savo vietą knygų lentynoje.

Smagiausia dalis vaikams buvo patiems pasigaminti knygelę. Dirbome, lankstėme, rišome. Gimė penkios knygelės „Abėcėlė“. Jų autoriais tapo Mykolas, Patricija, Evelina, Arnas ir Adas. Mykolas džiaugėsi, kad vakare prieš miegą galės skaityti savo parašytą knygą Smile

 

 Image

 

Image

 

Image

 

Image 

 

Paskutinį kartą atnaujinta ( 2019.01.16 )
 
< Ankstesnis   Kitas >
 
 
proDESIGN.lt


   
 
 
 
 
 

Copyright © 2020 Traupis.lt