| Nauja paskyra
Powered by Core Design
 
 
Pristatyta seniūnijos ataskaita
2019.01.16
Image
 
Sausio 15  d. Traupio bendruomenės salėje vyko susitikimas su Anykščių rajono vadovais, kurio metu buvo pristatyta seniūnijos ataskaita už 2018 metus ir  2019 metų veiklos planas. Susirinkime dalyvavo  savivaldybės vadovai: meras K. Tubis, vicemeras S. Obelevičius, mero patarėjas D. Vaičiūnas, administracijos direktorius A. Gališanka, jo pavaduotojas R. Blazarėnas, tarybos narys D. Žiogelis, vaiko teisių apsaugos vyr. specialistė A. Palaimienė.
 
Svečiai ir gausiai susirinkę Traupio ir Levaniškių gyventojai išklausė seniūnės Daivos Tolušytės ataskaitą už praėjusius metus. Seniūnė pristatė kas nuveikta per metus kultūrinėje, sportinėje, socialinėje ir  ūkinėje veiklose, pristatė  2019 m. planą. Meras K. Tubis D. Tolušytės vadovavimą seniūnijai įvertino puikiai, gyrė aktyvią bendruomenę ir visų miestelio įstaigų susitelkimą bendrai veiklai. Už ataskaitą ir planą prabalsavo seniūnaitės D. Maskoliūnienė ir S. Krištaponienė.
 
Rajono vadovai pristatė  savivaldybės nuveiktus darbus ir išdėstė, kaip buvo sprendžiamos praėjusiais metais gyventojų iškeltos problemos. Atliekami  Liepų gatvės Levaniškiuose remonto darbai, planuojama tvarkyti Klevų gatvę, atnaujinti gatvių šviestuvus, nugriauti buvusias veršides Mickūniškių kaime ir bešeimininkį pastatą Nevėžio 14, Traupyje. Planuojama įtraukti į griaunamų pastatų sąrašą buvusios Levaniškių mokyklos pastatą. Meras žadėjo pagaliau sutvarkyti Žerkiškįų gatvelę ir Levaniškių bendruomenės pirmininkės prašymu įrengti prie parduotuvės suoliukus.
 
Plačiau skaitykite „Šilelyje“  
 
 
Image
 
 
Image
 
 
Image
 
 
Image
 
 
Image 
Paskutinį kartą atnaujinta ( 2019.02.04 )
 
< Ankstesnis   Kitas >
 
 
proDESIGN.lt


   
 
 
 
 
 

Copyright © 2021 Traupis.lt