| Nauja paskyra
Powered by Core Design
 
 
Lietuvos valstybės atkūrimo diena Traupyje
2019.02.16
Image
 
Vasario 16-osios popietę į Traupio kultūros namus susirinko nemažas būrys traupiečių ir svečių paminėti valstybės atkūrimo dieną. Šia proga sveikinimo žodį tarė seniūnė Daiva Tolušytė, ji pasidžiaugė seniūnijos vykdyta veikla, skirta šimtmečio metams.

Kultūros namų meno vadovė Janina Savickienė pakvietė visus stebėti istorinį spektaklį „Daukantas“, kurį į Traupį atvežė garsusis Anykščių centro teatras, vadovaujamas režisieriaus Jono Buziliausko. Spektaklis nepaliko nė vieno abejingo, žiūrovai negailėjo aplodismentų.

Renginio metu  Šimtmečio anykštėno atminimo ženklu buvo apdovanota traupietė visuomenininkė, kultūros organizatorė Janina Savickienė. Apdovanojimą įteikė savivaldybės atstovai A. Gališanka ir R. Blazarėnas. Kultūros šviesuolę pasveikino ir bendruomenės pirmininkė A. Obelevičienė, seniūnė D. Tolušytė. Šimtmečio anykštėnų ženklu metų eigoje buvo apdovanoti šimtas anykštėnų, kurie savo darbais ir kasdiene veikla yra  bendruomeniškumo ar pilietiškumo pavyzdžiai aplinkiniams. Šimtmečio anykštėno ženklą yra pelnęs ir traupietis ūkininkas, visuomenininkas Tomas Baravykas.

Baigiantis renginiui visi gardžiavosi Traupio ir Levaniškių šeimininkių patiekalais. Traupietės pateikė košę, o levaniškietės – šiurpę ir gardžius užkandžius.

 

Image 

 

Image

 

Image

 

Image

 

Image

 

Image

 

Image

 

Image

 

Image 

Nuotraukos Justinos Kizytės

Paskutinį kartą atnaujinta ( 2019.02.18 )
 
< Ankstesnis   Kitas >
 
 
proDESIGN.lt


   
 
 
 
 
 

Copyright © 2020 Traupis.lt