| Nauja paskyra
Powered by Core Design
 
 
Traupiečiai dalyvavo Nacionalinio diktanto konkurse
2019.03.10
Image
 
 Kovo 8 –ąją Traupio bibliotekoje buvo rašomas Nacionalinis diktantas. Šis konkursas, skatinantis suaugusiųjų ir moksleivių raštingumą, organizuojamas jau 12-ą kartą.

Pasitikrinti lietuvių kalbos žinias į biblioteką susirinko 13 dalyvių, iš jų – 9 moksleiviai. Dalyviai rašė Dovilės Filmanavičiūtės tekstą „Odė moterystei“.  „Tegul tas tekstas būna mano žinutė jums. Šlovinkit moterį. Neaprėpiamą galybę ir stiprybę. Jos vaikai – visas pasaulis. Ir tegul būna ji pašlovinta ne tik šiandien“, – feisbuke apie savo tekstą rašė D. Filmanavičiūtė.


Tekstas rašantiesiems pasirodė įdomus, su rašybos „perliukais“. „Diktantas gramatiškai nebuvo sunkus, bet skyryba gana sudėtinga“, -  kalbėjo viena iš suaugusiųjų diktanto dalyvių. Moksleiviai dalijosi mintimis,  kad rašyti buvo sunku, ko gero bus padarę daug klaidų. Bet juk susirinkome  ne į egzaminą, o lietuvių kalbos šventę.


Po diktanto konkurso dalyviai neskubėjo skirstytis. Vaišindamiesi   arbata ir bibliotekininkės iškeptais žagarėliais,  aptarė diktanto tekstą, rašybos sunkumus ir džiaugėsi galėję sudalyvauti lietuvių kalbos šventėje – diktanto rašyme.

 

Image

 

Image

 

Image

 

Image 

 
< Ankstesnis   Kitas >
 
 
proDESIGN.lt


   
 
 
 
 
 

Copyright © 2020 Traupis.lt