| Nauja paskyra
Powered by Core Design
 
 
"Aš - teatre, teatras - manyje"
2019.03.29

 Image
 
Balandžio 27 –oji – Tarptautinė teatro diena. Ta proga Traupio mėgėjų teatras "Jazminas" ir visi, prijaučiantys teatrui, susirinko į bendruomenės salę paminėti šią datą ir sudalyvauti viktorinoje "Aš - teatre, teatras - manyje". 

Renginio sumanytoja  teatro režisierė Janina Savickienė parengė įvairių klausimų, susijusių ne tik su Lietuvos teatrine veikla, traupiečių teatru, bet  ir linksmų užduočių. Trys komandos  pademonstravo žinias apie teatrą, bandė  atpažinti aktorius, prisiminti traupiečių  spektaklius. Puikiai sekėsi minant užduotis, bet  prisiminti, koks  apdovanojimas Tarptautinę teatro dieną skiriamas už novatoriškus ir originalius teatro sprendimus, nė vienai komandai  nepavyko. Pasirodo, šis apdovanojimas -  „Boriso Dauguviečio auskaras“. Simboliška, kad šį apdovanojimą, pasibaigus viktorinai, Janina Savickienė  įteikė  laimėtojų komandos nariams, tik kitu pavadinimu - „Elenos Juzėnienės auskaras“. Buvusiai ilgametei Traupio mėgėjų teatro artistei ir garsiai pasakorei Elenai Juzėnienei šiemet būtų sukakę 95-eri metai.

Teatro mylėtojai pasveikino „Jazmino“ vadovę Janiną Savickienę, prie vaišių stalo dalijosi viktorinos įspūdžiais, laimėtojai demonstravo  ausis, papuoštas išskirtiniu prizu -  „Elenos Juzėnienės auskaru“.

Daugiau nuotraukų

Image

 

Image

 

Image

 

Image

 

Paskutinį kartą atnaujinta ( 2019.03.29 )
 
< Ankstesnis   Kitas >
 
 
proDESIGN.lt


   
 
 
 
 
 

Copyright © 2020 Traupis.lt