| Nauja paskyra
Powered by Core Design
 
 
Levaniškių bendruomenei – 10 metų
2019.06.18
Image
 
Birželio 15 dieną Levaniškių bendruomenė „Abipus Nevėžio“ atšventė 10 metų jubiliejų.
 
Bendruomenė „Abipus Nevėžio“ įsikūrė  2009 m. Jurgitos Verikienės, Daivos Tolušytės ir Vilmantės Kalibatienės iniciatyva. Pirmininke tapo Jurgita Verikienė, subūrusi į bendruomenę arti 100 narių, davusi gražų startą kūrybiškai dirbti drauge, rašyti projektus, gražinti miestelį, rengti šventes. 2013 m. buvo renovuoti bendruomenės namai, jie tapo gražių susibūrimų vieta. Nuo 2017 m. vadovavimą bendruomenei tęsia Nerija Kairienė. Veikla darosi vis platesnė, įvairiapusė, narių ratas  didėja, mezgami ryšiai su kitomis bendruomenėmis.
 
Į šventę, vykusią Levaniškių bendruomenės „Abipus Nevėžio“ namuose , sugužėjo bendruomenės nariai, svečiai, kitų bendruomenių atstovai. Bendruomenės pirmininkė Nerija Kairienė džiaugėsi savo bendruomene, kuri – kaip viena didelė šeima: susitelkusi, iniciatyvi, kupina noro kurti ir džiaugtis gražiais darbais. Kokia ji didelė – parodė simbolinis žaliuojantis medelis su narių vardais, kurių - daugiau nei šimtas. Pirmininkė pristatė 10 metų bendruomenės gyvavimo veiklą, skaidrėse nuotraukos keitė viena kitą, parodančios kiek gražių darbų padaryta, dalyvauta, sukurta, švenčių organizuota.

Renginį vedė kūrybingosios kraštietės, rengiančios kiekvienai levaniškiečių šventei puikius scenarijus, tai -  Janina Mincienė ir Virginija Karaliūnienė. Iš jų lūpų skambėjo gražūs žodžiai bendruomenei ir žmonėms. Su 10 –ies metų jubiliejumi bendruomenę sveikino rajono meras Sigutis Obelevičius, LR Seimo nario A. Bauros patarėja Regina Patalauskienė, Traupio seniūnė Daiva Tolušytė, pasveikinti atvyko ir bendruomenių atstovai iš Budrių, Antrųjų Svirnų, Raguvos, Vašuokėnų, Traupio. Visi linkėjo sėkmės, kūrybiškumo, aktyvumo.
 
Bendruomenėje - aktyvūs, darbštūs žmonės ir jų dideli darbai... Todėl jubiliejinio renginio metu buvo pagerbti ir apdovanoti levaniškiečiai savo veikla ir pasiekimais prisidėję prie bendruomenės garsinimo: Savickų, Verikų, Dailidėnų, Mincių šeimos ir daugeliui kitų, buvo pasveikinti bendruomenės nariai, švenčiantys gimtadienius, išsakyta daug gražių žodžių pirmininkei Nerijai ir visai bendruomenei.

Prie gražių žodžių skambėjo  koncertiniai numeriai: pasirodė po 30 metų atgaivintas vokalinis levaniškiečių ansamblis, mušamuoju instrumentu kajana grojo Benas Skorka, Lotynų Amerikos šokius šoko Arnas ir Karolina. Su dideliu susidomėjimu visi klausėsi  Antano Riškos parašyto eilėraščio apie žmogaus senatvę, kurį skaitė levaniškietis Č. Kazlauskas. Antanas Riška  eilėraštį sueiliavo būdamas 88 –erių dar 1982 metais. Šventės dalyviai grožėjosi surengta kūrybinių darbų paroda. Ant šventinio gimtadienio torto nušvitus fejerverkams, buvo sudainuota "Ilgiausių metų".
 
Pasidalijus padėkomis, dovanomis, šypsenomis, šventė tęsėsi lauke, kur visų laukė šventinis stalas, grojo grupė iš Alytaus „Kava“, įtraukusi visus į žaidimų ir šokių sukūrį, vidurnaktį dangų nušvietė  šventiniai fejerverkai.

Bendruomenės pirmininkė Nerija Kairienė dėkojo  visiems dalyvavusiems šventėje, organizatoriams, visiems prisidėjusiems prie šventės rengimo, didelis AČIŪ tartas šventės rėmėjams.Tegu bendruomenė gyvuos, didės, jaunės, bus aktyvi ir sulauks 15, 20 ir daugiau metų!
 
Image
 
 
Image
 
 
Image
 
 
Image
 
 
Image
 
 
Image
 
 
Image
 
 
Image
 
 
Image
 
 
Image
 
 
Image 
Paskutinį kartą atnaujinta ( 2019.06.19 )
 
< Ankstesnis   Kitas >
 
 
proDESIGN.lt


   
 
 
 
 
 

Copyright © 2020 Traupis.lt