| Nauja paskyra
Powered by Core Design
 
 
Spalvų terapija gamtos apsuptyje
2019.06.20
Image
 
Žydintis, kvepiantis, pasipuošęs įvairiaspalviais žiedais,  Traupio pagrindinės mokyklos botanikos sodas tarsi įkvepia kūrybai. Norisi grožėtis, stebėtis, kurti ir perteikti spalvas ant popieriaus ar drobės. O ką daryti, jei trūksta tapybos žinių?
Kūrybiškai nusiteikusias traupietes nudžiugino kraštietė menininkė Reda Jakubonienė, pakvietusi  surengti spalvų terapiją – piešimo plenerą gamtos apsuptyje. Jos manymu, nereikia jokių išsimokslinimų dailės srityje, reikia tik noro būti laisvais spalvose.  Drobė, dažai, teptukai, sodo „literatūrinis takas“, instruktažas, ir tapybos plenero dalyvės pasinėrė į spalvų terapiją. Plenero vadovės pasiūlymu, visos piešė savo įsivaizduojamą MERGAITĘ, nes, kaip kalbėjo akcijos sumanytoja Reda,  kiekvienoje mažoje mergaitėje – nuostabi moteris, o kiekvienoje moteryje pasilieka smalsutė mergaitė.

Po trijų valandų žaismo su spalvomis, rezultatas plenero dalyves  daugiau, nei nudžiugino. Visos pasijuto dailininkėmis ir džiaugėsi savo darbais. O piešinius galės pamatyti visi Oninių šventės metu parengtoje parodoje kultūros namuose.
 
Ačiū kraštietei Redai  už dailės pamokėlę ir kūrybiškai praleistą laiką!
 
Image
 
 
Image
 
 
Image
 
 
Image
 
 
Image
 
 
Image
 
 
Image
 
 
Image 
 
 
Image 
 
 
Image
 
 
Image 
Paskutinį kartą atnaujinta ( 2019.07.15 )
 
< Ankstesnis   Kitas >
 
 
proDESIGN.lt


   
 
 
 
 
 

Copyright © 2020 Traupis.lt