| Nauja paskyra
Powered by Core Design
 
 
Velykinis koncertas traupiečiams
2009.04.13

Image       

 

        Šv. Velykų popietę Anykščių rajono kultūros centro Traupio skyrius miestelėnus ir svečius sukvietė į traupiečių meno mėgėjų kolektyvo koncertą. Atrodo gana erdvūs kultūros namai vos sutalpino susirinkusiuosius.

        Su prisikėlimo švente,pavasariu, atbudusia gamta traupiečius ir svečius sveikino renginių organizatorius A.Grimža, seniūnė D.Tolušytė. Bendruomenės vardu kalbėjo pirmininkė J.Savickienė, pasveikindama traupiečius, kurie atšventė jubiliejus. Rožių žiedai įteikti M.Čiukšienei, A.Kielai, A.Baniui ir kitiems jubiliatams.
        Kultūros namų sienas nuspalvino janapoliečių Angelės ir Juliaus Malinauskų kūrybinių darbų paroda, kurią parengė ir pristatė bibliotekininkė R.Musteikienė.
        Koncertinę programą pradėjo panevėžiečiai pramoginių šokių atlikėjai Karolina Krivičiūtė ir Domantas Aukštuolis, nuotaikingai pasirodė jaunosios gimnastės Kamilė, Karolina ir Rugilė, gitara grojo ir dainavo Dovilė Grimžaitė.
        Labiausiai laukiama renginio dalis – spektaklis, kurio premjerą mėgėjų teatro aktoriai, vadovaujami režisierės J.Savickienės, pristato tradiciškai per šv.Velykas. Šįkart mėgavomės penkių apgautų moterų kelionės nuotykiais pas tą patį išrinktąjį – sibirietį mergišių ( A.Grimža)
Dviejų dalių pjesėje „Penkios mylimos“ suviliotų moterų vaidmenis sukūrė S. Navikienė, S. Kištaponienė, R. Gvozdienė, V.Šikšnaitė ir Z.Lukšienė.
        Atrodo nedidelis miestelis Traupis, bet čia gyvena daug įdomių, kūrybingų žmonių, aktyviai veikia bendruomenė,kultūros namai, biblioteka. Miestelėnai aktyviai įsijungia į organizuojamus renginius iš kurių visada išeina su šypsena ir dėkingumu širdyje.

 

Image

 

Image

 

Image

 

Image

 

Image 

 
< Ankstesnis   Kitas >
 
 
proDESIGN.lt


   
 
 
 
 
 

Copyright © 2019 Traupis.lt