| Nauja paskyra
Powered by Core Design
 
 
Atviroji jaunimo erdvė Levaniškiuose
2019.12.17
Image
 
Šiemet Levaniškiuose startavo nauja veikla – Atviroji jaunimo erdvė. Pagrindinis projekto tikslas – įvairiomis priemonėmis ir veiklomis integruoti jaunimą į socialinę aplinką, plėtojant už jaunimo reikalus atsakingas struktūras ir į procesą įtraukiant jaunimą, teikiant atviro darbo su jaunimu, užimtumo paslaugas, atliepiančias jaunų žmonių poreikius bei plečiant jų pasirinkimo spektrą.
 
Atviroje jaunimo erdvėje jaunuoliai randa ne tik norimų užsiėmimų, bet ir bičiulių, kurie tampa draugais, jaunimo darbuotojai padeda dorotis su iškilusiomis problemomis. Jaunimas čia nėra „pririšamas“ prie jau suorganizuotų veiklų. Iš jų pačių laukiama iniciatyvų ir pasiūlymų, ką jie norėtų veikti. Siekiama sukurti saugią erdvę savirealizacijos nerandantiems jauniems žmonėms bei sudaryti sąlygas jaunuolių saviraiškai, iniciatyvų įgyvendinimui ir socialinių kompetencijų kėlimui. Veiklos  skiriamos visiems jauniems žmonėms ir jų šeimoms, sudaromos galimybės saugiai leisti laisvalaikį, užsiimti juos dominančia veikla.
 
Viso projekto metu vyko įvairios veiklos: sportinės, kultūrinės, susitikimai su specialistais, išvyka. Dalyviai išbandė save viktorinose, anglų kalbos, maisto ruošimo pamokose, protmūšyje, įvairiose sportinėse varžybose. Vyko kino filmų peržiūros ir aptarimai, bendravimas prie arbatos puodelio, žaidė stalo žaidimus, sprendė ir atliko įvairias linksmas užduotis, prisidėjo prie bendruomenės organizuojamų renginių.
 
Šiemet projekto vykdymas baigtas, bet tikimės, kad ateinančiais metais vėl visi įsitrauks į Atviros jaunimo erdvės veiklas.

Projektą finansavo Anykščių rajono savivaldybė.

Daiva Tolušytė
 
 
Image
 
Image
 
Image
 
Image
 
Image
 
Image
 
Image 
Paskutinį kartą atnaujinta ( 2019.12.18 )
 
< Ankstesnis   Kitas >
 
 
proDESIGN.lt


   
 
 
 
 
 

Copyright © 2021 Traupis.lt