| Nauja paskyra
Powered by Core Design
 
 
Laiko ratui besisukant
2019.12.30
Image
 
Besibaigiant seniesiems metams, nejučiomis mintimis atsigręžiame atgal, vertiname kokie tai buvo metai, kokiu laiku jie praskriejo: ar lėta tėkme, sugeriančia gražiausias akimirkas, ar skuboje, nes laiko nesustabdysi.
 
Traupio kultūros namuose traupiečiai ir svečiai prasmingai užbaigti metus susirinko į  šventinį renginį „Laiko ratu”. Iš nuostabos akys plėtėsi susipažinus su senovinių ir dabartinių eksponatų paroda, kurioje gulėjo iš palėpių, rūsių, spintų ištraukti „lobiai”: vyžos, bezmėnai, žibalinės lempos, geldos, tranzistoriai.
 
  „Mūsų protėviai gyvenimą suvokė kaip ėjimą laiko ratu, jie  visada grįždavo į pradinį tašką. Mes jau nebe einame, o bėgame. Nebepajėgiam grįžti prie savo praeities, nebeprisimenam savo tautos lobynų, ant nebereikalingų daiktų nusėda dulkės, ar paprasčiausiai juos išmetame. Žinoma, nebeavėsim vyžomis, nebepūsim žarijų lygintuve, nebeprausim vaikų geldoje, bet pamiršę savo praeitį, nebūsime dvasiškai turtingi ir dabartyje“ -  pristatydama parodą kalbėjo renginio sumanytoja J. Savickienė. Ji taip pat pasidžiaugė metų kultūrinės veiklos vaisiais, skaidrėse pademonstravo teatro „Jazminas“, šokių kolektyvo „Tėkmė“ pasirodymus ir gastroles, dėkojo artistams, šokėjams, renginių pagalbininkams ir visiems saviveiklininkams.

Po seniūnės D. Tolušytės ir Anykščių kultūros centro Traupio padalinio  vadovės J. Čerkauskienės sveikinimo žodžių, visus maloniai nustebino žadėta staigmena. Šokių vadovė J. Savickienė pristatė naujai susikūrusį senjorių linijinių šokių kolektyvą. Ant scenos lipo spalvingomis kaklaskarėmis pasipuošusios senjoros ir pademonstravo šokį lotynų muzikos ritmu. Moterys džiaugėsi, kad repeticijose ne tik gerai praleidžia laiką, bet ir pasimankština: šokio žingsneliu nueina apie 3 kilometrus. Smagu, kad saviveiklininkų ratas ne nyksta, o plečiasi.

Visiems nekantriai laukiant spektaklio „Pelenė“, bendruomenės pirmininkė A. Obelevičienė linkėjo sėkmingų, sveikų, laimingų ateinančių Naujųjų ir pakvietė Kalėdų senelį, kuriam dovanų  maišą sukrovė šventės rėmėjai Gražina ir Tomas Baravykai.

Prasidėjo ilgai laukta Kalėdinė pasaka. Traupio mėgėjų teatro artistai „Pelenę“ suvaidino taip, kad visi šventės dalyviai  išsinešė ne tik daug puikios nuotaikos ir žaismingumo, bet ir dalelę nuoširdumo, šilumos ir meilės.

Tad visiems linkime,

kad  rūpesčius sparnai angelų išnešiotų,
kad būsimasis laikas kasdien spalvomis žavėtų,
kad džiaugsmas kiekvienoje širdyje  spindėtų...

Laimingų, prasmingų darbais ir dosnių Naujųjų 2020 -ųjų!
 
Daugiau nuotraukų Facebook grupėje "Traupis":

Paroda

Spektaklis

 
 
Image
 
 
Image
 
 
Image
 
 
Image
 
 
Image
 
 
Image
 
 
Image
 
 
Image
 
 
Image
 
 
 
 
 
 
Paskutinį kartą atnaujinta ( 2020.01.16 )
 
< Ankstesnis   Kitas >
 
 
proDESIGN.lt


   
 
 
 
 
 

Copyright © 2021 Traupis.lt