| Nauja paskyra
Powered by Core Design
 
 
"Nuo Palepeikių iki Traupio per Klaibūnus"
2009.06.09

Image

 

        Taip vadinasi paroda, surengta Traupio bibliotekoje, kurioje eksponuojami tapybos ir meninės fotografijos darbai. Parodos autoriai - iš Klaipėdos atvykę gyventi Į Klaibūnų kaimą dailininkas Arvydas Jankus ir jo sūnus fotografas Simonas. Eksponuojamuose darbuose - gyventojų sodybos, gamtos vaizdai pradedant nuo Palepeikių kaimo, baigiant Traupiu.  

        Susirinkę į parodos atidarymą traupiečiai su dideliu susidomėjimu aptarinėjo eksponuojamus darbus, ieškojo paveiksluose ir fotografijose pažįstamų vietų, grožėjosi Traupio panorama, Šv. Onos bažnyčia, meniškai perteiktais gamtos vaizdais.
        Dailininkas, pristatydamas save, pasakojo kad nuo pat mažens jo mokykliniai sąsiuviniai buvo pripaišyti, nors jo tėvas ir senelis buvo kalviai, jam arčiau širdies lipo tapyba. Tai ne tik jo pomėgis, bet ir profesija. Daug darbų iškeliavę į visas pasaulio šalis, surengta paroda Maskvoje, darbai eksponuojami dailės galerijose įvairiuose miestuose. Arvydas Jankus džiaugiasi iškeitęs Klaipėdos miesto šurmulį į kaimo ramybę ir tylą. Čia jis, kartu su sūnumi, randa daug kūrybinės erdvės tapybai ir meninei fotografijai: skuba įamžinti ir ateinančią liūtį, ir atslenkančius debesis, ir auksinį saulėlydį.
        Menininkai žadėjo palikti bibliotekoje nuolat veikiančią kintamą parodą. Darbai bus laikas nuo laiko pakeičiami naujais, bibliotekos lankytojai turės galimybę nuolat grožėtis kaimo, kuriame gyvena vaizdais, perteiktais tapyboje ir meninėje fotografijoje.

Simono Jankaus meninės fotografijos – galerijoje.

 

Image

 

Image

 

Image

 

Image

 

Image

 

Image

 

Image 

Paskutinį kartą atnaujinta ( 2009.06.09 )
 
< Ankstesnis   Kitas >
 
 
proDESIGN.lt


   
 
 
 
 
 

Copyright © 2019 Traupis.lt