| Nauja paskyra
Powered by Core Design
 
 
Edukacija "Zuikiai"
2020.03.01
Image
 
Šimtas zuikių susirinko,
Net žalia girelė linko.
Pakalbėję pasitarę,
Jie mokyklą atidarė.

 
Grįžusi aplankyti mamos, Anykščių raj. Traupio miestelio bendruomenėje suorganizavau vieną iš meninių edukacijų. Nors miestelis pratuštėjęs, palyginus, koks buvo anksčiau, bet čia gyvenantys neprarado kūrybinio džiaugsmo - vaidina, dainuoja, šoka... Su tokiais žmonėmis praleistas laikas visada malonus matant jų entuziazmą saviraiškai.
 
Zuikių tematika pasirinkta dėl artėjančių Velykų šventės. Pagal formas, technologijas, tai vieni iš paprastesnių, bet ne lengvesnių kontūrų.

Kai susirenka skirtingo amžiaus, rankelių miklumo ir fantazijų žmonės, svarbiausias edukacijos - pamokos principas tampa eiliškumas ir darbas ne su pilna grupe, o padalinus ją pusiau, atrinktus "greituosius" ir "lėtuosius", bei juos sumaišius proporcingai. Turėjome tokius etapus:

X pagrindo pasiruošimas (klijavimas) ;
X lipdyba (dekoracijų ruošimas) ;
X gėlių iš kankorežio gamyba pasiruošimas ir užbaigimas ;
X kūrybinė laisvė - dekoravimas.

Kai dariau sau pavyzdį, atrodė, kad  užduotys per lengvos, tačiau jas atliekant su grupe, vaizdas pasikeitė - net ir tai, kas atrodė paprasta, pareikalavo pastangų. Visi procesai, kad ir kokio nesudėtingumo pradžioje atrodė, nuo darbo pradžios iki pabaigos pareikalavo 4,5 val.veiksmo (atidumo, spartumo ir kaip be nudegintų pirštų apseisim 😑)
Asmeniškai man, pačiu gražiausiu momentu tapo dekoravimas, nes tik jame "mokiniai", mano akimis, atsipalaidavo, paleido savo fantaziją pasiganyti, nors iš tikrųjų, tai buvo pats sunkiausias momentas, jų požiūriu.

Savo darbo rezultatais visi liko patenkinti ir pilni noro vėl kažką kurti❤️
 
Reda Jakubonienė
 
Image
 
Image
 
Image
 
Image
 
Image
 
Image
 
Image
 
Image
 
Image
 
 
 
nuotr. Redos Jakubonienės
 
Paskutinį kartą atnaujinta ( 2020.03.04 )
 
< Ankstesnis   Kitas >
 
 
proDESIGN.lt


   
 
 
 
 
 

Copyright © 2020 Traupis.lt