| Nauja paskyra
Powered by Core Design
 
 
Traupiečiai dalyvavo akcijoje „Lietuva skaito“
2020.05.08
Image
 
„Lietuva skaito!“ – tai gegužės 7-ąją, Lietuvai minint Spaudos atgavimo, kalbos ir knygos dieną, vykstantis visuomeninis renginys, kviečiantis dalintis skaitymo virusu ir laužyti su skaitymu susijusius stereotipus. Šių metų akcijos šūkis: Atrask klasikus!

Traupio biblioteka pakvietė savo skaitytojus imti į rankas lietuvišką knygą ir garsiniu skaitymu pasidalinti su visais. Tradiciškai skaityti kartu dėl koronaviruso karantino apribojimų negalėjome, tad traupiečiai nusifilmavo skaitydami, o bibliotekos bičiulė Indrė sumontavo filmuką, į skaitymą įpindama gyvus gamtos vaizdus.

PASIKLAUSYKIME IR PAŽIŪRĖKIME

Traupiečių lūpose skambėjo P. Širvio, J. Marcinkevičiaus, I. Simonaitytės, R. Granausko, A. Baltakio kūryba, vaikų mėgstamas K. Kasparavičius, buvo prisimintas Traupio šviesuolis kun. S. Galvydis. Jo pasakėčia iš knygos „Mokytas varnėnas“ buvo skaitoma prie rašytojo memorialinio namelio. Klasikų kūrybą skaitė Stefa Krištaponienė, Antanas Grimža, Eglė Baravykaitė, Ugnė Trinkūnaitė, Karolina Kabošytė, Miglė Mincytė, Indrė Musteikytė.

Biblioteka dėkoja visiems šauniesiems Traupio skaitovams, įrodžiusiems, kad gera literatūra yra amžina!

 

Paskutinį kartą atnaujinta ( 2020.05.08 )
 
< Ankstesnis   Kitas >
 
 
proDESIGN.lt


   
 
 
 
 
 

Copyright © 2020 Traupis.lt