| Nauja paskyra
Powered by Core Design
 
 
Plečiasi sodo edukacinės erdvės
2020.05.22
Image
 
Traupio pagrindinės mokyklos botanikos sodo edukacinės erdvės pasipildė naujomis atrakcijomis. Sodo lankytojai ir į mokyklą po karantino sugrįžtantys moksleiviai galės išbandyti jėgas dendrologinių šaškių rungtyje ar pažaisti loginį kryžiukų-nuliukų žaidimą.
 
Dendrologinių šaškių lentą pagamino sodo įkūrėjas Sigutis Obelevičius. Joje Juodalksniai lošia prieš Beržus. Pradeda Baltieji, t.y. Beržai. O ant vėtros nulaužto drebulės kelmo atsirado Bitutės ir Boružiukai. Kaip juos sudėlioti į horizontalią, vertikalią ar įstrižą eilę? Kryžiukų- nuliukų žaidimą ant kelmo įtaisė sodininkė Lina.
 
Traupio pagrindinė mokykla – respublikinio mokyklų edukacinių erdvių nugalėtoja. Čia įkurtas „Literatūrinis takas“ su devynių rašytojų stotelėmis, „Paukščių takas“, „Mitologinis riedulių takas.  Botanikos sodo mokymo bazėje vyksta biologijos, gamtos pažinimo pamokos, konkursai. Pradinių klasių mokiniams čia organizuojami piešimo augalų žiedlapiais užsiėmimai.
Botanikos sode edukacinės veiklos vykdomos ne tik mokiniams, bet ir visiems norintiems – ekskursijas veda sodo steigėjas ir mokyklos sodininkė.
 
 
Image
 
Image
 
Image
 
Image
 
Image
 
Image
 
Image
 
Image 
Paskutinį kartą atnaujinta ( 2020.05.23 )
 
< Ankstesnis   Kitas >
 
 
proDESIGN.lt


   
 
 
 
 
 

Copyright © 2020 Traupis.lt