Kraštiečių šventė Levaniškiuose
2020.07.01
Image

Birželio 27 -osios šeštadienį Levaniškių bendruomenė “Abipus Nevėžio” šventė tradicinę kraštiečių ir Joninių šventę.

Šventę pradėjome bėgimu aplink Levaniškius. Bebėgant mus pasitiko ir šaltu vandenėliu aplaistė Alvydas ir Rimantas. Pasiekus finišą, prasidėjo sporto žaidynės. Draugiškas krepšinio varžybas laimėjo traupiečiai, tinklinio varžybose geriausiai sekėsi  raguviečiams. Virvės traukimo rungtyje nugalėjo repšėniškiai. Taip pat vyko šaškių, smiginio, šachmatų varžybos. Iki 14 m. vaikų šaškių varžybose 1 vietą  laimėjo Pijus Keraitis, smiginį - Edgaras Jogiela, baudų mėtymą -Titas Acevičius. Suaugusiujų grupėje šahmatais geriausiai žaidė Viktoras Acevičius, šaškėmis - Kęstutis Lukoševičius. Svarmens kilnojime Mantas Keraitis ir Nerijus laimėjo pirmąsias vietas, nes svarmenį iškėlė vienodai – po 36 kartus. Visi sportinių rungčių dalyviai buvo apdovanoti prizais ir dovanomis.

Vaikai su džiaugsmu dalyvavo   Pepės Ilgakojinės programoje. Vidurnaktį užkūrėme Joninių aukurą ir laužą, o vainikėlius plukdė Vaidilutės. Vakarą vedė ir mus linksmino muzikantas Nerijus Nuobara. Ačiū visiems dalyvavusiems ir prisidėjusiems prie šventės organizavimo!