| Nauja paskyra
Powered by Core Design
 
 
Levaniškių bendruomenė įkūrė bibliotekėlę
2020.07.10
Image
 
Liepos 8 d. Levaniškių bendruomenės namuose pradėjo veikti bibliotekėlė. Ją  panoro turėti patys kaimo žmonės kad, užsimanius paskaityti knygų, nereikėtų važiuoti  į Traupio biblioteką, esančią už kelių kilometrų. 
 
Bendruomenės pirmininkė Nerija Kairienė ėmėsi iniciatyvos: parengė patalpas, gyventojai patys susimeistravo lentynas, sunešė knygas iš asmeninių bibliotekėlių, dovanojo knygas ir svečiai, ir Traupio biblioteka. Kadangi dauguma knygų mylėtojų pageidauja skaityti naujas, populiarias knygas,  jos bus skolinamos iš  Anykščių L. ir S. Didžiulių viešosios bibliotekos. Naujoje bibliotekėlėje dirbs savanorė, buvusi Levaniškių kaimo bibliotekininkė Nijolė Laurenčikienė.
 
2014 metais kilnojamąją bibliotekėlę buvo įsteigusi Traupio biblioteka, bet, nesulaukus reikiamo lankytojų skaičiaus, 2016 –aisiais užsidarė. Tam, kad bibliotekėlės lankytojai neliktų be knygų, buvo pasitelkti knygnešiai. Traupio biblioteka turi 4 knygnešius, vežančius knygas į Levaniškius.

Levaniškių bendruomenė –  jauna, aktyvi, besidominti naujovėmis, tad nenuostabu, kad knyga jų gyvenime užima svarbią vietą. Naujai įkurta bibliotekėlė lauks skaitytojų kiekvieną ketvirtadienį nuo 18 iki 19 val. O prireikus knygos kitu metu, vietoje gyvenanti savanorė Nijolė mielai atskubės į pagalbą.
 
Image
 
Image
 
Image 
 
N. Kairienės nuotraukos
Paskutinį kartą atnaujinta ( 2020.07.10 )
 
< Ankstesnis   Kitas >
 
 
proDESIGN.lt


   
 
 
 
 
 

Copyright © 2020 Traupis.lt