| Nauja paskyra
Powered by Core Design
 
 
Gražinos ir Tomo Baravykų sodyba – gražiausia rajone
2020.09.21
Image
 
Anykščių rajono savivaldybė  kasmet organizuoja konkursą-apžiūrą „Gražiausiai tvarkoma aplinka“. Kiekvieną sodybą aplanko kompetentinga komisija, kuri vertina sodybas atsižvelgdama į pastatų būklę, mažosios architektūros statinius, jų suderinamumą, estetinį teritorijos išplanavimą, taikomų sprendimų originalumą, želdinių įvairovę ir būklę, racionalų teritorijos panaudojimą, švarą.
Paskutinį kartą atnaujinta ( 2020.09.21 )
Skaityti toliau...
 
Tarp beržų skambėjo Pauliaus Širvio poezija
2020.09.17
Image
 
Poetas Paulius Širvys  – vienas talentingiausių poetų, savo kūryba pavergęs ne vieną širdį. Jo amžininkai vadina jį poetu be pabaigos: „ Poetas iš Dievo, Lietuvai palikęs daug daugiau, nei ji jam dovanojo. Jo kūryba ir gyvenimas – be pabaigos. Iki šiol per visą Lietuvą skamba pagal jo eiles kurtos dainos, jo poeziją skaito ir kaimo žmogus, ir miestietis. Grynuolis iš lyrikos platybių, turėjęs tikrą Dievo talentą, savo ketureiliams įkvėpęs gyvybės, užbūręs nepavaldžios, pakylėtos meilės jausmu.“
Paskutinį kartą atnaujinta ( 2020.09.19 )
Skaityti toliau...
 
Traupiečiai dalyvavo skaitymo iššūkyje
2020.09.16
Image
 
 Traupio biblioteka jau trečius metus įsijungia į Lietuvos apskričių viešųjų bibliotekų organizuojamą skaitymo skatinimo konkursą „Vasara su knyga“.
Skaityti toliau...
 
 
 
proDESIGN.lt


   
 
 
 
 
 

Copyright © 2020 Traupis.lt